Jakou MBA školu vybrat?

Jakou MBA školu vybrat?

Příspěvekod Jana Váchová » čtv 23. dub 2015 13:07:49

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli už někdo máte zkušenosti se školou Europen school ESBM? Narazila jsem na to náhodou na internetu a líbí se mi ten koncept, poradíte? Díky, Jana
Jana Váchová

Re: Jakou MBA školu vybrat?

Příspěvekod Kateřina Smutná » pát 24. dub 2015 9:56:57

Dobrý den, právě na ESBM studuji, takže se ráda podělím o své zkušenosti. Nastupovala jsem v zimě a mám za sebou semináře prvního bloku. Zatím vše běží jak má, jsem velmi spokojená. Studium je postavené na kombinaci seminářů, které jsou dané a pro všechny stejné a na výběru specializace a dalších seminářů podle vlastního zájmu. Což je pro mě zajímavé už jen z toho důvodu, že jsem si mohla program poskládat podle vlastních poždavků. Doporučuji zavolat na studijní, tam ochotně poradí.
Kateřina Smutná

Příspěvekod Zdeněk » ned 10. kvě 2015 3:09:02

Dobrý večer, tato škola nabízí celkem velký výběr programů a seminářů, které si právě může člověk poskládat tak, jak potřebuje. Za mě určitě velké plus!
Zdeněk

UNYP nebo Business Institut?

Příspěvekod Pepe » pon 11. kvě 2015 9:33:30

Zdravím... zúžil jsem výběr dle mého názoru na dvě nejlepší školy co nabízí MBA studium a to Business Institut a UNYP. Máte někdo osobní zkušenost s těmito institucemi? Jak moc je výuka náročná? Rád bych ze studia vytěžil maximum.
Předem díky za každou odpověď.
Pepe

Re: UNYP nebo Business Institut?

Příspěvekod Kučera » stř 27. kvě 2015 18:21:07

Zdravím,...já si ve finále vybral Business Institut, přesvědčil mě přístup studijního oddělení a ochota lektorů vyjít vstříc i časově vytíženějším studentům. Pokud Váháš, tak bych rozhodně do obou škol zašel a zjistil co ti bude víc vyhovovat, na webu BI je teď tuším banner na den otevřených dveří 28.5.. Snad si dobře vybereš :-) F. Kučera
Pepe píše:Zdravím... zúžil jsem výběr dle mého názoru na dvě nejlepší školy co nabízí MBA studium a to Business Institut a UNYP. Máte někdo osobní zkušenost s těmito institucemi? Jak moc je výuka náročná? Rád bych ze studia vytěžil maximum.
Předem díky za každou odpověď.
Kučera

Příspěvekod peta kotrusová » úte 17. lis 2015 13:12:40

Studoval někdo v Brně na Cambridge School? Jak to probíhalo? děkuji.
peta kotrusová

Příspěvekod Michal Novotny » čtv 08. zář 2016 12:58:21

Dobrý den, dělá ještě nějaké škola kromě Business Institutu a Ústavu Práva dny otevřených dveří? Rád bych je nejprve osobně navštívil.
Michal Novotny

Příspěvekod Martin » úte 11. říj 2016 13:26:11

Michal Novotny píše:Dobrý den, dělá ještě nějaké škola kromě Business Institutu a Ústavu Práva dny otevřených dveří? Rád bych je nejprve osobně navštívil.

Ligs to podle mého ještě dělal, ale virtuálně. Já bych se nebál vyrazit do jakékoliv školy i mimo den otevřených dveří, podívat se, jak to tam vypadá a vyzkoušet si osobní komunikaci. Třeba vám vyjsou vstříc i s nějakým večerním termínem, pokud nestíháte přes den. Není špatné si je takhle předem vyselektovat.
Martin

Příspěvekod Nicholušik » pon 12. pro 2016 18:24:31

Ja si nemyslím, že treba nejaký deň otvorených dverí. Ja som chcela študovať na Slovensku, ale tu nič také poriadne nemáme tak som poyerala v Čechách a netreba čakať, stačí zavolať a dohodnúť si osobné stretko a všetko vám vysvetlia. Inak za mňa určite ESBM;)
Nicholušik

Příspěvekod Malia » čtv 22. bře 2018 10:24:20

Na Slovensku nic zajímavého není? Bydlíme blízko u hranic, tak jsem zvažovala Bratislavu jako alternativu k Brnu :cry:

Naposledy oživil Anonymous v čtv 22. bře 2018 10:24:20
Malia

Zpět na Výběr MBA školy