MBA programy

MBA programy

Příspěvekod Michal Č. » čtv 23. dub 2015 8:05:32

Dobrý den, mám zájem o studium MBA, ale stále váhám, jaký program si vybrat. Podělíte se někdo o své zkušenosti s konkrétním programem? Podnikám v oblasti dopravy...
Michal Č.

Re: MBA programy

Příspěvekod Klára » pon 04. kvě 2015 7:23:57

Dobrý den, sama jsem před pár lety měla dilema ohledně výběru MBA zaměření. Jelikož také podnikám a řídím menší firmu, nakonec jsem zvolila program management, řízení a organizace na škole business institut. Vyhovoval mi právě široký záběr tohoto zaměření, od postupů a metod v oblasti řízení přes personální otázky nebo plánování strategie. Získala jsem opravdu komplexní pohled na řízení firmy, z čehož stále čerpám ve své práci. Posunula jsem své podnikání jednoznačně kupředu :-).
Klára

Příspěvekod Miroslav Jansta » stř 06. kvě 2015 11:04:33

Dobrý den,
měl bych zájem o MBA studium IT, díval jsem se na stránky Business Institutu a jejich program "Řízení informačních technologií" http://www.businessinstitut.cz/programy ... echnologie , Máte někdo zkušenost s tímto programem popřípadě s celou školou?
Předem děkuji za odpověď
Miroslav Jansta.
Miroslav Jansta

Příspěvekod Marek Jičínský » ned 10. kvě 2015 12:34:09

Dobrý den, reaguji na dotaz p. Jansty. Program informačních studií jsem na Business institutu studoval a byl jsem velmi spokojen. Výuka byla zaměřena hodně prakticky, což jsem velmi cenil. Lektoři i ostatní "spolužáci" mi byli velkou inspirací a výběru školy rozhodně nelituji. Marek J.
Marek Jičínský

Příspěvekod Jansta » pon 11. kvě 2015 9:36:42

Marek Jičínský píše:Dobrý den, reaguji na dotaz p. Jansty. Program informačních studií jsem na Business institutu studoval a byl jsem velmi spokojen. Výuka byla zaměřena hodně prakticky, což jsem velmi cenil. Lektoři i ostatní "spolužáci" mi byli velkou inspirací a výběru školy rozhodně nelituji. Marek J.

Děkuji za odpověď, a jestli se mohu zeptat jak je to s náročností studia?
S pozdravem. Jansta
Jansta

Příspěvekod Marek Jičínský » pon 25. kvě 2015 16:06:31

Dobrý den, celé studium trvá 1,5 roku a náročné je samozřejmě na čas, ale skloubit s prací se to dá. Zhruba jednou za měsíc probíhají v odpoledních hodinách lektorská setkání přímo v budově školy a dále se vyžaduje psaní postupových prací a práce závěrečné.
Marek Jičínský

Příspěvekod mužíková v. » úte 17. lis 2015 13:14:33

Dobrý den, a co program MBA zaměřený na marketing a PR, studovali jste? Kde? Předem děkuji za odpovědi...
mužíková v.

Příspěvekod Volanská » pát 20. kvě 2016 7:50:25

mužíková v. píše:Dobrý den, a co program MBA zaměřený na marketing a PR, studovali jste? Kde? Předem děkuji za odpovědi...

Dobrý den, taky váhám mezi PR a marketing obory. ze škol má největší výběr asi Business institut, kde mi nabízeli yhle programy:
[url]http://www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-marketing-media-a-soft-skills
[/url]
nebo http://www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-public-relations-a-komunikace

a pak měli i něco vtipného, tuším PR pro vinaře. Každopádně mi říkali, že kdybych chtěla chodit navíc i na přednášku z jiného z programů, klidně můžu, takže bych si to doplnila o další znalosti.

Pak má i něco Cambschool a Ústav, ale není tam tak široký výběr.
Volanská

Příspěvekod Návštěvník » stř 28. pro 2016 15:03:02

Holky ja si delala PR a nemuzu si to vynachvalit.Lektori jsou supr naučila jsem se efektivní komunikaci, jak spravne reagovaj a jeste mnohem vic, Tak jsem studovala na Business Institute. Jenom spokojenost, doporucuji.
Návštěvník

Příspěvekod Denekrek » pát 19. kvě 2017 14:47:28

takže je to praktické? To MBA? Není to jak na vysoké škole, že si to vysedítě a pak splníte zkoušky?
Denekrek

Další

Zpět na Studium MBA