Bc nebo BBA

Studium BBA

Bc nebo BBA

Příspěvekod Žaneta » stř 13. led 2016 13:25:39

Chodím už dva roky do práce, mám obchodku a dělám v administrativě. Chtěla bych si rozšířit vzdělání, ale nevím, zda jít do klasického bakaláře nebo do něčeho jako je BBA. Máte někdo srovnání? :idea:
Žaneta

Re: Bc nebo BBA

Příspěvekod Tom » pát 15. led 2016 15:37:10

Ja bych zvlolil BBA, preci jen uz asi neco umis a na bakalari budes travit spoustu casu studiem treba matematiky a zalezi, jestli si myslis, ze integraly vyuzijes v praxi. Coz tedy v administrative nevim. Navic budes studovat tri roky, tak idealni mozna na materskou, kdyz budes rada, ze na vikend vypadnes mezi lidi. Moje zena si dalkove dodelavala magistra, protoze s bakalarem se na tebe stejne vsichni sklebi. Takze chces pak pokracovat dal a byt ve skole minimalne pet let, nebo delat neco praktickeho a mit zaklady treba za rok? Ja bych sel asi do te praxe, ale rozhodnout se musis sama.
Tom

Příspěvekod Žaneta » čtv 21. led 2016 10:50:01

Tom píše:Ja bych zvlolil BBA, preci jen uz asi neco umis a na bakalari budes travit spoustu casu studiem treba matematiky a zalezi, jestli si myslis, ze integraly vyuzijes v praxi. Coz tedy v administrative nevim. Navic budes studovat tri roky, tak idealni mozna na materskou, kdyz budes rada, ze na vikend vypadnes mezi lidi. Moje zena si dalkove dodelavala magistra, protoze s bakalarem se na tebe stejne vsichni sklebi. Takze chces pak pokracovat dal a byt ve skole minimalne pet let, nebo delat neco praktickeho a mit zaklady treba za rok? Ja bych sel asi do te praxe, ale rozhodnout se musis sama.

Díky, matika mě dvakrát nebere, takže asi skutečně zvolím radši BBA. Nějaký takový, co budu dobře časově koordinovat s prací :) Zatím si píšu seznam pro a proti :lol:
Žaneta

Příspěvekod Dayneys » stř 27. led 2016 9:54:04

Jsem na tom podobě jako ty. Teď řeším, zda chci chodit do školy v týdnu po večerech nebo o víkendech. Jak dopadl seznam? :shock:
Dayneys

Příspěvekod Žaneta » úte 02. úno 2016 12:26:27

Seznam je delší a delší :lol: ale asi nakonec přeci jen půjdu do BBA. Takže nastává fáze 2: vybrat si školu. Chtěla jsem začít ještě na jaře, tak uvidíme, kde stihnu začátek 8-)
Žaneta

Příspěvekod Dayneys » čtv 04. úno 2016 12:48:29

To jsem skoro o krok dál, asi nakonec budu chodit radši ve všední den. Není nad volné víkendy ;)
Dayneys

Příspěvekod Žaneta » pát 05. úno 2016 10:18:19

Takže už máš vybranou školu? Já asi nakonec půjdu do Cambridge Business School. Paní na studijním říkala, žw je první setkání až na začátku dubna, takže to bych měla zvládnout ideálně. 8-) Ale přihlášku chci odeslat nějak o víkendu, tak uvidíme, jestli se nic nezmění. Nemělo by, ten duben je asi nakonec ta klčová položka, co rozhodla. Jinak mi přijde nabídka škol fakt srovnatelná. ;)
Žaneta

Příspěvekod Dayneys » pát 05. úno 2016 10:42:14

Takže pro Cambridge rozhodl duben? Já bych asi raději začala dřív a stále chci ten všední den, takže moc na výběr nemám. Poslední zvažování je drsný :twisted:
Dayneys

Příspěvekod Žaneta » pát 05. úno 2016 10:45:19

Jo, duben a taky to, že je červená, moje oblíbená barva :D :D (finální rozhodvání bylo fakt o detailech)
Žaneta

Příspěvekod Luck_a_kcuL » stř 17. úno 2016 15:55:30

Jsem v tom s Váma! Dayneys, vy už jste se taky rohzodla? Hodily by se mi nějaké prvotní recenze, nebo co nakonec rozhodlo. Protože nevím a už panikařím, že nic nestíííhááám.... :o
Luck_a_kcuL

Další

Zpět na Studium BBA