délka - MBA studium

délka - MBA studium

Příspěvekod Laco » pát 14. srp 2015 8:37:31

Uvažuji o MBA. Jak dlouho jste studovali vy? Některé školy nabízí roční studium, u jiných je i délka 2, 5 roku. Co je lepší? Poradíte. Děkuji
Laco

Re: délka - MBA studium

Příspěvekod Colyn » ned 08. lis 2015 11:25:52

Každá škola to má jinak. Já jsem například studovala na Cambschool, kde to bylo na jeden rok... Objem studia dle mého je na školách stejný, záleží, za jakou dobu stihnte splnit všechny požadavky a napsat závěrečnou práci.
Colyn

Příspěvekod Hlávkový salát » pon 23. kvě 2016 18:19:16

Ono je trochu záludné, sice se to vždycky zdá, že to člověk za rok zlvádne v pohodě, u nás ale většina lidí stejně končí později, protože nestíhají psát závěrečku. Vlastně jako to bylo dřív na vejšce :lol: takže tak rok a půl je podle mého reálný.
Hlávkový salát

Příspěvekod Mick vB » sob 30. črc 2016 22:26:22

Já jsem volil zlatou střední cestu, ale v podstatě rozhodovala nejen délka, ale i dny výuky. Nechtěl jsem mít zabité víkendy, už takhle jsem občas služebně v zahraničí a doma z toho úplně radost nemají. Takže studuji na Business Institutu rok a půl, ale zato ve všední dny poledne/večer. Uvidíme, jak to půjde, zatím jsem na začátku.
Mick vB

Příspěvekod Jaroslav M. » stř 28. pro 2016 14:55:39

Colyn ja som na Cambridge Business School študoval o niečo dlhšie :D ale to len pre zdravotné problémy. Tu je ale vidieť, že tam pracujú samí ústretoví ľudia. V pohode som dosštudoval a dnes sa teším z titulu MBA.
Jaroslav M.

Příspěvekod Daisy » pon 24. dub 2017 14:59:33

Já jsem si taky naivně myslela, že roční studium bych zvládla za rok, ale myslím si, že to pak chce hodně sebekázně. Paní na studijním mi při tomhle dotazu říkala, že to chtějí všichni, ale stejně z nich víc jak polovina přetahuje. Takže si myslím, že minimálně s rokem a půl člověk počítat musí.
Daisy

Příspěvekod Pavel J » pát 20. říj 2017 13:49:54

Délku studia je možné si libovolně upravit. Studoval jsem TC Business school a studium je možné zvládnou v délce od 20 do 48 měsíců. Sám jsem si studium rozložil na 3 roky. Myslím, že během roku to není možné zvládnout, studium je opravdu náročné.

Naposledy oživil Anonymous v pát 20. říj 2017 13:49:54
Pavel J

Zpět na Výběr MBA školy