Bc nebo BBA

Studium BBA

Re: Bc nebo BBA

Příspěvekod Dayneys » úte 23. úno 2016 9:27:54

Lucko, díky za optání, i když se to může zdát nemožné, rozhodla jsem se i já :lol: Nakonec budu chodit skutečně v týdnu, protože jsem zjistila, že mám školu nedaleko práce a tím pádem to budu stíhat docela dobře. Šéfovi nevadí, když jednou za čas odejedu dřív (aby ne, když jsem tam furt přesčas). No a roznodlo hlavně to, že jsem našla zaměření personální management, což se mi hodí víc, než obecný management. Takže za mě Business Institut - je to ve vršovicích a je to tam fakt hezký, byla jsem to očíhnout na dni otevřených dveří, což mě definitivně zlomilo. Achjo, nechám se prostě ukecat ;) :lol:
Dayneys

Příspěvekod Luck_a_kcuL » stř 24. úno 2016 15:25:29

Jé, děkuji Vám za rychlo odpověď. ;) Je pravda, že já jsem se koukala jen na obecné BBA, tak jste mě docela navnadila najít něco specializovanějího. :idea: To personálko zní moc dobře. 8-)
Luck_a_kcuL

Příspěvekod LunaLovegood » stř 13. dub 2016 11:41:36

Váhám mezi BBA Personální management a Základy managementu, koukám, že už to tu tak lehce proběhlo. Myslíte si, že má to personálko lepší uplatnění? nebo je naopak lepší jít do těch obecných základů... :?: :?: :?:
LunaLovegood

Příspěvekod VtipnejPepa » stř 13. dub 2016 12:04:44

LunaLovegood píše:Váhám mezi BBA Personální management a Základy managementu, koukám, že už to tu tak lehce proběhlo. Myslíte si, že má to personálko lepší uplatnění? nebo je naopak lepší jít do těch obecných základů... :?: :?: :?:

To u vás v Bradavicích neučili? Žádná magie managementu? ;)
VtipnejPepa

Příspěvekod LunaLovegood » stř 13. dub 2016 13:14:16

VtipnejPepa píše:
LunaLovegood píše:Váhám mezi BBA Personální management a Základy managementu, koukám, že už to tu tak lehce proběhlo. Myslíte si, že má to personálko lepší uplatnění? nebo je naopak lepší jít do těch obecných základů... :?: :?: :?:

To u vás v Bradavicích neučili? Žádná magie managementu? ;)

To měli jako volitelný předmět jen ve Zmijozelu. Škoda, no. Tak to teď musím dohánět v Praze. Vy jste něco takového studoval?
LunaLovegood

Příspěvekod Kvilda » čtv 21. dub 2016 12:53:02

A nevyplatilo by se vám jít raději rovnou do MBA? Třeba počkat ještě rok a pak studovat něco specializovaného...
Kvilda

Příspěvekod LunaLovegood » pát 20. kvě 2016 7:51:22

Kvilda píše:A nevyplatilo by se vám jít raději rovnou do MBA? Třeba počkat ještě rok a pak studovat něco specializovaného...

Když já pracuju teprve chvíli a nechtěla bych ten čas promarnit, když už mám trochu volna, že bych tam orvnou nějaké studium šoupla, abych nekrněla. Myslím, že na MBA bych nesplňovala podmínky a ani se na to necítím.
LunaLovegood

Příspěvekod kečenka » stř 28. pro 2016 13:14:56

tak co lidi? jake jsou dojmy ze skoly? pochvalte se :D

Naposledy oživil Anonymous v stř 28. pro 2016 13:14:56
kečenka

Předchozí

Zpět na Studium BBA