Jaký program MBA vybrat?

Jaký program MBA vybrat?

Příspěvekod karel_karel » pon 22. čer 2015 9:46:43

Dobry den, uvazuju o studiu MBA. Jaky program ale doporucujete studovat? Rad bych volil co nejvice obecny. Co jste studovali vy? dekuji.
karel_karel

Re: Jaký program MBA vybrat?

Příspěvekod Anna » čtv 02. črc 2015 17:28:12

Zkuste toto http://www.businessinstitut.cz/programy ... e-a-rizeni . to je obecně zaměřený manažerský program, doporučuji.
Anna

Příspěvekod karel_karel » stř 08. črc 2015 15:18:26

Dobrý den, Anno, můžete mi k němu říci něco více? Děkuji.
karel_karel

Příspěvekod Jeanne » pát 10. črc 2015 9:04:13

Dobrý deň, som zo Slovenska, presťahovala som sa do Prahy kvôli práci a uvažujem nad štúdiom MBA. Chcela by som sa opýtať, či sa vyučujú nejaké predmety aj po slovenky? Či len v češtine? Môžem študovať aj v slovenčine? Predom ďakujem.
Jeanne

Příspěvekod Anna » pon 27. črc 2015 7:32:06

karel_karel píše:Dobrý den, Anno, můžete mi k němu říci něco více? Děkuji.

Ráda, a co konkrétně? Napište mi na annanna.strekova@seznam.cz, můžeme to probrat spíše touto cestou.
Anna

Příspěvekod jaromír007 » pon 09. lis 2015 13:16:49

Jeanne píše:Dobrý deň, som zo Slovenska, presťahovala som sa do Prahy kvôli práci a uvažujem nad štúdiom MBA. Chcela by som sa opýtať, či sa vyučujú nejaké predmety aj po slovenky? Či len v češtine? Môžem študovať aj v slovenčine? Predom ďakujem.

Co já mám zkušenost, tak na cambridge business school jsem měl za lektory Čechy, tzn. výuka probíhala česky. Ovšem slovenský kolega mohl normálně odevzdávat postupové práce ve slovenštině, takže s jazykem problém nebyl.
jaromír007

Příspěvekod Johnny83 » čtv 25. úno 2016 14:03:58

rád bych oživil diskuzi nad výběrem mba programů, je lepší volit obecný nebo s nějakým zaměřením? máte zkušenosti? abych se zase neučil třeba jen něco ze svého oboru, co už znám. to bych mohl jít radši na basket...
Johnny83

Příspěvekod kussy » stř 13. dub 2016 23:26:49

to zalezi, co od studia cekas. ja jsem zvolil obecny program zamereny na management... vedu ve firme cele jedno oddeleni s triceti podrizenymi a potreboval jsem neco komplexniho, co me nauci, jak dobre vest, rozhodovat a koordinovat praci.

Johnny83 píše:rád bych oživil diskuzi nad výběrem mba programů, je lepší volit obecný nebo s nějakým zaměřením? máte zkušenosti? abych se zase neučil třeba jen něco ze svého oboru, co už znám. to bych mohl jít radši na basket...
kussy

Příspěvekod Sima » stř 28. pro 2016 13:10:45

ja urcite doporucuji http://www.cambschool.sk/mba-marketing- ... -relations to sa v realnom zivote dost zijde

Naposledy oživil Anonymous v stř 28. pro 2016 13:10:45
Sima

Zpět na Programy MBA