přijímací pohovor

přijímací pohovor

Příspěvekod Martin » sob 01. srp 2015 13:24:22

Jak probíhá přijímací řízení / pohovor? Má někdo zkušenosti? Předek díky za odpovědi.
Martin

Re: přijímací pohovor

Příspěvekod libor » úte 01. zář 2015 19:09:42

Dobré dopoledne, nechci nijak rýpat, ale u každé školy to je určitě o něčem jiném, neexistuje nějaký univerzální "klíč", dle kterého probíhá přijímací řízení. Já osobně jsem musel zaslat přihášku s přiloženým diplomem z vš, přiložil jsem i certifikát z aj. Poté jsem byl kontaktován, došel na schůzku a příjemně jsme se pobavili o tom, co od studia očekávám, co mi nabízí škola... Smlouvu jsem podepsal, zaplatil studium a mohl jsem nastoupit.
libor

Příspěvekod mary » úte 03. lis 2015 5:33:37

Já jsem podávala přihlášku na soukromou MBA a školu. A v podstatě to probíhalo hladce. Na základě doložení potřebných materiálů jsem byla okamžitě přijata. Fyzicky jsem si potom jen skočila omrknout, jak to na škole vypadá a doptat se na nějaké věci ohledně průběhu studia... Není se čeho bát :-)
mary

Příspěvekod Patrik » úte 08. bře 2016 8:45:56

Chtěli po vás i nějaké potvrzení od zaměstnavatele? Třeba kvůli uznání praxe?
Patrik

Příspěvekod Filipos » úte 08. bře 2016 14:26:57

Já jsem se toho sice trochu obával, protože jsem OSVČ, ale na Cambridge stačilo vyplnění čestného prohlášení o praxi a myslím, že na ostatních školách je to obdobně.
Filipos

Příspěvekod Lubomir Ptacek » ned 01. kvě 2016 7:13:59

Já bych byl za osobní pohovory všude, i když asi opačně. Nelajsl bych si vybírat studium jen online, aniž bych to tam šel obhlédnout osobně a aniž bych nejdřív mluvil s někým ze školy. Podle mého ten osobní pocit nakonec rozhodne. Nevíte, které školy dělají den otevřených dveří? Všechny určitě ne...
Lubomir Ptacek

Příspěvekod Blanka » pon 23. kvě 2016 20:48:58

Lubomíre, já vím o dni otevřených dveří v Business Institutu a v Ústavu Práva. Když jsem mluvila ale třeba se slečnou z Cambschool, nabízela mi možnost individuální schůzky stejně jako paní z ESBM, takže myslím, že se tam můžeš podívat asi kdykoliv. Je pravda, že kdyby mi to někdo nenabídl, asi bych byla hodně opatrná. To s tebou souhlasím. Je dobré to vidět na vlastní oči.
Blanka

Příspěvekod Erich » stř 28. pro 2016 7:44:26

Martin píše:Jak probíhá přijímací řízení / pohovor? Má někdo zkušenosti? Předek díky za odpovědi.

NA ESBM som osobne priniesol prihlášku, dá sa aj online ale ja to mám radšej osobne a dohodneš sa na platení a je to. Nič náročné a trvá do chvíľku.

Naposledy oživil Anonymous v stř 28. pro 2016 7:44:26
Erich

Zpět na Studium MBA