Cena studia

Cena studia

Příspěvekod Kristýna » úte 14. črc 2015 11:24:33

Ahoj, plánuji se přihlásit na MBA. Dívala jsem se různě po internetu a překvapilo mě, jak je cena u jednotlivých škol rozdílná. Dá se přihlásit za sto tisíc i tři sta. Kam chodíte a v jaké cenové relaci se pohybuje vaše studium?: Děkuji.
Kristýna

Re: Cena studia

Příspěvekod jirkA » ned 18. říj 2015 11:19:53

Dobrý den, já jsem vystudoval na pražské Cambschool a byl jsem nesmírně spokojený. Cena před dvěma roky byla kolem sto tisíc a téhle investice rozhodně nelituji. Maximální spokojenost s lektory, obsahem výuky. Posunulo mě to velice, doporučuji... ;)
jirkA

Příspěvekod DW_Trooper » stř 06. led 2016 9:59:52

Bývalý kolega studoval MBA na VŠE, trvalo to dva a půl roku a zaplatil čtvrt milionu, ale nebyl z toho moc nadšený. Hlavně si musel brát dovolenou, prootže se studovalo i v pátek přes den. Měl pocit, že je to prostě pořád jako ve škole. Oceńoval, že to bylo docela široce zaměřený, od každého něco, ale na durhou stranu, já bych volil spíš obor, který je zaměřený na to, co dělám, protože už jsem moc starý na to, abych ztrácel čas s něčím, co mě nebaví, nepotřebuju to atd. Takže se poohlížím po jiné škole, asi zvolím nějaký specializovanější program, tak okolo 100 000 CZK, možná Business Institut, kde se studuje v týdnu, nebo ESBM, kde bych mohl řešit většinu online, takže i ze služebky.
DW_Trooper

Příspěvekod Xtiger » ned 31. led 2016 11:22:04

No nevim, zda bych investoval třista litrů, abych se učil od těch samých lidí na VŠE :lol:
Xtiger

Příspěvekod Ivan » stř 28. pro 2016 14:59:34

Caute všetci, využite teraz zimnú akciu, čo ponúka Cambridge Business School. Zľava na štúdium. Poteší na Vianoce o pár euríčok menej.

Naposledy oživil Anonymous v stř 28. pro 2016 14:59:34
Ivan

Zpět na Studium MBA