Přínosy MBA studia

Přínosy MBA studia

Příspěvekod Martina » ned 10. kvě 2015 12:39:31

Dobrý den, ve firmě se mi naskytla možnost studovat MBA v rámci benefitů. Můžete mi, prosím, vy studující/absolventi sdělit, co považujete za největší přednosti studia MBA, v čem Vám pomohlo apod...? Děkuji moc, budu ráda za Vaše zkušenosti.
Martina

Re: Přínosy MBA studia

Příspěvekod Petra H. » stř 13. kvě 2015 8:44:35

Mně osobně studium přineslo mnoho nových a užitečných informací a pohledů na věc, ze kterých stále čerpám ve své práci. Setkala jsem se zajímavými lidmi, a naučila jsem se efektivněji vést tým svých lidí. Další sebevzdělávání a orientování se v současných trendech vnímám jako velmi důležité při jakékoliv manažerské práci - a přesně toto mi MBA dalo. Jestli váháš zda studovat nebo ne, doporučuji do toho jít.
Petra H.

Příspěvekod Míša » čtv 14. kvě 2015 14:28:33

Petra H. píše:Mně osobně studium přineslo mnoho nových a užitečných informací a pohledů na věc, ze kterých stále čerpám ve své práci. Setkala jsem se zajímavými lidmi, a naučila jsem se efektivněji vést tým svých lidí. Další sebevzdělávání a orientování se v současných trendech vnímám jako velmi důležité při jakékoliv manažerské práci - a přesně toto mi MBA dalo. Jestli váháš zda studovat nebo ne, doporučuji do toho jít.

Souhlas - užitečné informace, 100% využití v práci, noví úžasní lidé, lepší místo a celkově skvělý pocit, že to, co v práci dělám, dělám dobře!
Míša

Příspěvekod daniel » stř 20. kvě 2015 14:55:16

Martina píše:Dobrý den, ve firmě se mi naskytla možnost studovat MBA v rámci benefitů. Můžete mi, prosím, vy studující/absolventi sdělit, co považujete za největší přednosti studia MBA, v čem Vám pomohlo apod...? Děkuji moc, budu ráda za Vaše zkušenosti.

Pokud máte možnost na účet svého zaměstnavatele, neváhal bych ani minutu. Já začal studovat v březnu na Cambridge school a už za tak krátký čas studia vnímám jen samá pozitiva.
daniel

Příspěvekod Kamila » ned 09. srp 2015 23:13:14

Se vším, co je zde napsáno, souhlasím. Kdybych měla vyzdvihnout pouze jedinou věc, potom si nejvíce cením poznání nových lidí, kteří mě v pracovní oblasti v mnohém inspirovali. Kamila
Kamila

Příspěvekod vlada » stř 16. pro 2015 15:33:37

Martina píše:Dobrý den, ve firmě se mi naskytla možnost studovat MBA v rámci benefitů. Můžete mi, prosím, vy studující/absolventi sdělit, co považujete za největší přednosti studia MBA, v čem Vám pomohlo apod...? Děkuji moc, budu ráda za Vaše zkušenosti.

nejsem sice jeste absolvent, zacal jsem studovat teprve na jare, ale rozhodne doporucuji. pokud vam to navic plati firma, nevahal bych ani minutu.
vlada

Příspěvekod 4097 » čtv 17. bře 2016 9:26:53

Taky bych chtěla, aby mi to platila firma, aspoň částečně. Jak se vám povedlo si domluvit příspěvek v práci?
4097

Příspěvekod Zita » pát 18. bře 2016 12:54:34

Nám se to povedlo tak, že jsme šly studovat spoelčně s kolegyní a domluvili jsme se ve škole, že zástupce ředitele přišel na schůzku k nám do firmy a pobavil se o tom se šéfem. Přeci jen je to profík a uměl to prodat víc. Takže nejen že to bylo pro nás bez DPH, dostaly jsme i nějaký příplatek od big bosse. :)
Zita

Příspěvekod Venca » stř 13. dub 2016 20:55:57

U nás se na vzdělávání zaměstnanců docela dbá, ale protože mě k smrti nudí konference, kde se málokdy dozvím něco přínosného, podařilo se mi vyhandlovat místo pravidelných účastí tam školu.. Firma platí polovinu, což jsou pro ně i náklady, když nás posílají na ta školení a konference... navíc studuju o víkendech, takže kvůli tomu nemám absence... Zkusil jsem taky naše pracovní problémy zapracovat do seminárek, tak jsem zvědavý, kolik mi toho lektoři poradí do práce...
Venca

Příspěvekod Jaroslav M. » pon 12. pro 2016 18:39:14

daniel píše:

Pokud máte možnost na účet svého zaměstnavatele, neváhal bych ani minutu. Já začal studovat v březnu na Cambridge school a už za tak krátký čas studia vnímám jen samá pozitiva.

Neváhaj a poriadne využi svojho zamestnávateľa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
Jaroslav M.

Další

Zpět na Výběr MBA školy