Studium MBA

Re: Studium MBA

Příspěvekod Lizzy_zee » čtv 21. led 2016 11:00:38

Monika píše:
Lizzy_zee píše:
Peterous píše:Já momentálně uvažuji o MBA na Ligs University, přijde mi sympatická a co jsem našel, tak to asi i stojí za to. Příští týden se tam chystám na schůzku, tak dám kdyžtak vědět své dojmy :)

Tak jak to dopadlo? Já o nich původně taky uvažovala, ale když jsem hledala něco víc, třeba přednášky s obosbnostmi, medailonky byly z roku 2013. To je tři roky starý :? Tak se mi to moc nezdá...

Já tam studovala a byla jsem spokojena. Nějaké medailonky či co mne nezajímají, různých videí jsem na stránkách viděla dost. Důležité pro mne byl přínos a ten jsem na sobě pocítila.

Víte co, to asi záleží, co od studia očekáváte. Počítám s tím, že MBA bude přínosem tak jako tak. Tedy mělo by, proto se konec konců člověk vzdělává. Když si porovnám školy, je to prašť jak uhoď, takže bych si mohla hodit korunou nebo někam zapíchnout prst do seznamu. A to, s kým se potkám, pro mě docela roli hraje, protože já to nedělám proto, abych někde mávala vizitkou s titulem. Takže právě proto mě to zajímá, zda mi školy neslíbí něco, o čem vědí, že nesplní.
A když už vás tu mám, tak vás využiju. Byla jste někdy na nějaké z těch přednášek nebo setkání? zajímalo by mě s kým a jestli vás to bavilo ;)
Lizzy_zee

Příspěvekod Kordus » pát 05. úno 2016 14:07:15

Studuje někdo na ESBM nebo na Ligs? Vybírám si MBA školu a tyto dvě mě nejvíc zaujaly. Za každou zkušenost předem děkuji.
S pozdravem M.K.
Kordus

ESBM nebo LIGS

Příspěvekod Kordus » pát 05. úno 2016 14:09:03

Vybírám si MBA školu, zaujala mě ESBM a LIGS, studuje nebo studoval tam někdo? Předem děkuji za každou radu.
S pozdravem.
M.K.
Kordus

Re: ESBM nebo LIGS

Příspěvekod Hans » čtv 18. úno 2016 13:16:46

Kordus píše:Vybírám si MBA školu, zaujala mě ESBM a LIGS, studuje nebo studoval tam někdo? Předem děkuji za každou radu.
S pozdravem.
M.K.

S ligs osobni zkusenost nemam, ale loni jsem vystudoval na esbm. rozhodne si nemuzu stezovat - system vyuky mi perfektne sedl, stacilo absolvovat tusim 4 nebo 5 celodennich seminaru za ten rok, coz bylo naprosto v pohode na cas. ostatni vyuka pres intranet a psani praci. Podnikam, takze casu neni moc, ale zvladnul jsem to!
Hans

Příspěvekod Lukas Marecek » pon 29. úno 2016 14:01:58

Mně ESBM se mi taky líbí, mají zajímavé volitelné předměty, takže bych do toho šel, pokud se nerozhodnu pro studium v angličtině nebo v němčině, hlavně na tu němčinu by naše firma asi slyšela. Možná bych to spojil i s nějakým delším pracovním pobytem v zahraničí, uvidíme. Ale to zase asi bude nepoměrně dražší, oproti studiu v Česku
Lukas Marecek

Příspěvekod Tina » stř 02. bře 2016 15:07:19

V spojitosti s MBA v AJ, má niekto skúsenosti na Business Institut s MBA International Executive? :) Všimla som si, že majú pobočku aj v Bratislave, čo je super aj pre nás Slovákov :lol:
Tina

Příspěvekod Peter Pe » sob 19. bře 2016 4:14:56

AJ MBA Executive sa, Tina, dá študovať aj v Bratislave, som toho živým príkladom :D A vrelo Vám ju odporúčam, super lektori, ktorí nepodávajú všetko len v teoretickej rovine, a okrem toho, veľmi mi to pomohlo aj v pracovnej sfére :)
Peter Pe

Příspěvekod LondonCalling » sob 30. črc 2016 21:54:37

Lukas Marecek píše:Mně ESBM se mi taky líbí, mají zajímavé volitelné předměty, takže bych do toho šel, pokud se nerozhodnu pro studium v angličtině nebo v němčině, hlavně na tu němčinu by naše firma asi slyšela. Možná bych to spojil i s nějakým delším pracovním pobytem v zahraničí, uvidíme. Ale to zase asi bude nepoměrně dražší, oproti studiu v Česku

Už jste to rozhodl? Máte nějaké zajímavé tipy na studium za hranicemi?
LondonCalling

Příspěvekod Martin Slovák » stř 28. pro 2016 14:51:31

Ahoj David, mne sa celkom pozdávali Business Institut a Ligs University obe v Prahe. Chcel som si v oboch školách naplánovať stretnutie, ale v Ligs mi nikto neodpovedal, preto som sa rozhodol pre Business Institut, kde mi všetko trpezlivo vysvetlili. Dnes ďakujem, že mi nikto nezdvihol! :D BI je super. Dopisujem prácu a už budem pomaly končiť.
Martin Slovák

Příspěvekod Denekrek » pon 15. kvě 2017 9:40:25

Vyplatí se to? Já přemýšlím o studiu MBA taky. Jen v čem je to jiné třeba jak studium na vysoké škole? A to trvá dva roky že? Může získání titulu nějak zlepšit stávající pracovní pozici? Ve státní správě na to tabulky nejsou že?
Denekrek

PředchozíDalší

Zpět na Výběr MBA školy