Cena studia

Odeslat odpověď

:
Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste napsali následující dvě slova do rámečku pod nimi.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Pokud si přejete přidat jednu nebo více příloh, vyplňte následující údaje.

Rozšířit náhled Přehled tématu: Cena studia

Re: Cena studia

Příspěvek od Ivan » stř 28. pro 2016 14:59:34

Caute všetci, využite teraz zimnú akciu, čo ponúka Cambridge Business School. Zľava na štúdium. Poteší na Vianoce o pár euríčok menej.

Re: Cena studia

Příspěvek od Xtiger » ned 31. led 2016 11:22:04

No nevim, zda bych investoval třista litrů, abych se učil od těch samých lidí na VŠE :lol:

Re: Cena studia

Příspěvek od DW_Trooper » stř 06. led 2016 9:59:52

Bývalý kolega studoval MBA na VŠE, trvalo to dva a půl roku a zaplatil čtvrt milionu, ale nebyl z toho moc nadšený. Hlavně si musel brát dovolenou, prootže se studovalo i v pátek přes den. Měl pocit, že je to prostě pořád jako ve škole. Oceńoval, že to bylo docela široce zaměřený, od každého něco, ale na durhou stranu, já bych volil spíš obor, který je zaměřený na to, co dělám, protože už jsem moc starý na to, abych ztrácel čas s něčím, co mě nebaví, nepotřebuju to atd. Takže se poohlížím po jiné škole, asi zvolím nějaký specializovanější program, tak okolo 100 000 CZK, možná Business Institut, kde se studuje v týdnu, nebo ESBM, kde bych mohl řešit většinu online, takže i ze služebky.

Re: Cena studia

Příspěvek od jirkA » ned 18. říj 2015 11:19:53

Dobrý den, já jsem vystudoval na pražské Cambschool a byl jsem nesmírně spokojený. Cena před dvěma roky byla kolem sto tisíc a téhle investice rozhodně nelituji. Maximální spokojenost s lektory, obsahem výuky. Posunulo mě to velice, doporučuji... ;)

Cena studia

Příspěvek od Kristýna » úte 14. črc 2015 11:24:33

Ahoj, plánuji se přihlásit na MBA. Dívala jsem se různě po internetu a překvapilo mě, jak je cena u jednotlivých škol rozdílná. Dá se přihlásit za sto tisíc i tři sta. Kam chodíte a v jaké cenové relaci se pohybuje vaše studium?: Děkuji.

Nahoru

cron