Zakončení studia

Odeslat odpověď

:
Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste napsali následující dvě slova do rámečku pod nimi.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Pokud si přejete přidat jednu nebo více příloh, vyplňte následující údaje.

Rozšířit náhled Přehled tématu: Zakončení studia

Re: Zakončení studia

Příspěvek od Igaz » stř 28. pro 2016 15:04:51

Hudeček píše:Zdravím, nyní studuji program MBA a rád bych zjistil, jak probíhá ukončení studia. Jsou závěrečné zkoušky náročné? Na co by se měl člověk zaměřit? Budu rád, když se podělíte o své zkušenoti.
Děkuji


Ty uz koncis? ja se teprve rozbiham :lol:

Re: Zakončení studia

Příspěvek od Marika » stř 14. zář 2016 3:50:56

Na Business Institutu byla obhajoba i závěrečná zkouška, ale myslím, že pokud se člověk v té problematice orientuje, je to přeci jen menší stres než klasické státnice :idea:

Re: Zakončení studia

Příspěvek od ela » úte 17. lis 2015 13:13:55

A kde studujete? Předpokládám, že každá škola to má jiné. U nás na cambridge school jsme závěrečnou zkoušku skládali v průběhu dopoledne. Šlo o obhájení práce a komise se kromě práce doptávala i na další věci ze studia.

Zakončení studia

Příspěvek od Hudeček » úte 14. črc 2015 11:22:05

Zdravím, nyní studuji program MBA a rád bych zjistil, jak probíhá ukončení studia. Jsou závěrečné zkoušky náročné? Na co by se měl člověk zaměřit? Budu rád, když se podělíte o své zkušenoti.
Děkuji

Nahoru

cron